Aktualności

Zapowiedź wiosny

Marka Eleganza rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu na dobre.

Za nami sesja zdjęciowa nowej kolekcji wiosna – lato z udziałem Krystyny Sokołowskiej – Miss Foto Podlasia 2017 i Huberta Nalewajko I Wicemistera Podlasia 2017.

Inspiracją była soczysta zieleń natury, motywy roślinne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z sesji. Kolekcję zakupić można w salonach Eleganza już od 1 marca.

„SUPER Marka 2017” dla „Eleganza – świat dobrych ubrań”

Największą nagrodą dla marki Eleganza jest uznanie jej Klientów. A jeśli dodać do tego prestiżowy tytuł „SUPER Marka 2017” przyznany przez Forum Biznesu, to okazuje się, że jakość cenią wszyscy, zarówno kupujący, jak i branża specjalistów.

Otrzymanie godła SUPER Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma! jest dla nas bardzo ważnym sygnałem, ponieważ świadczy o tym, że nasze starania o budowanie renomy i ciągły rozwój, przynoszą efekty. Dzięki temu wyróżnieniu znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznych i najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku polskim. W cyklicznym rankingu brane są pod uwagę m.in. pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania Konsumentów i Klientów. Marka „ELEGANZA” została w tych analizach bardzo wysoko oceniona. To zobowiązuje nas do jeszcze większej pracy nad naszą ofertą i standardami obsługi Klienta. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

XX Jubileuszowe wybory Miss Podlasia

Jako złoty sponsor XX Jubileuszowych wyborów Miss Podlasia – marka Eleganza – Świat Dobrych Ubrań wraz z marką Con Duo przygotowały stylizacje dla dotychczasowych zdobywczyń tytułów Miss ziemi podlaskiej. Wyjątkowa sesja Miss XX -lecia została zorganizowana w gościnnych progach Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku.

Stroje: Eleganza – Świat Dobrych Ubrań z marką Con Duo
Stylizacja fryzur: Studio b Salon Fryzjerski
Zdjęcia: Mission Beauty oraz Pikolina fotografia.
Wizaż: Centrum Szkoleniowe Wizażu i charakteryzacji Doroty LANGE