Aktualności

„SUPER Marka 2019” i Marka Dekady dla „Eleganza – świat dobrych ubrań”

Największą nagrodą dla marki Eleganza jest uznanie jej Klientów. A jeśli dodać do tego prestiżowy tytuł „SUPER Marka 2019” przyznany przez Forum Biznesu, zdobyty przez naszą markę już po raz kolejny, a do tego tytuł „Marki Dekady 2009-2019 to okazuje się, że jakość cenią wszyscy, zarówno kupujący, jak i branża specjalistów.

Otrzymane godła SUPER Marka 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma!  i Marka Dekady 2009-2019 potwierdzają nasze ustawiczne starania o budowanie renomy i ciągły rozwój. Dzięki tym wyróżnieniom znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznych i najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku polskim. W cyklicznym rankingu brane są pod uwagę m.in. pozycja rynkowa marek i ich progres, jakość prezentowana przez produkt lub usługę oraz stopień zaufania Konsumentów i Klientów. Marka „ELEGANZA” jest w tych kontekstach bardzo wysoko oceniana. To zobowiązuje nas do jeszcze większej pracy nad naszą ofertą i standardami obsługi Klienta. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem!

 

XX Jubileuszowe wybory Miss Podlasia

Jako złoty sponsor XX Jubileuszowych wyborów Miss Podlasia – marka Eleganza – Świat Dobrych Ubrań wraz z marką Con Duo przygotowały stylizacje dla dotychczasowych zdobywczyń tytułów Miss ziemi podlaskiej. Wyjątkowa sesja Miss XX -lecia została zorganizowana w gościnnych progach Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku.

Stroje: Eleganza – Świat Dobrych Ubrań z marką Con Duo
Stylizacja fryzur: Studio b Salon Fryzjerski
Zdjęcia: Mission Beauty oraz Pikolina fotografia.
Wizaż: Centrum Szkoleniowe Wizażu i charakteryzacji Doroty LANGE